Про нас

Роби те, що любиш. Люби те, що робиш.

APhoto вітає Вас! Радий, що Ви завітали до нас

У кожного з нас в житті є події та моменти - радісні, значимі, якими ми пишаємось… Згадуючи про які, завжди виникає почуття щирої радості та щастя. Проте, ми не досконалі і з часом деталі та миттєвості, навіть найвизначніших подій в нашому житті, забуваються.
Зберегти такі миттєвості та відчути їх, знову повертаючись у той самий момент, допоможе якісно зроблене відео та влучне фото.
Наша робота вимагає індивідуального підходу до кожної зйомки, тому і результат робимо унікальним. Для нас фото та відео зйомка - це можливість передати щирі емоції, миттєвості щастя, моменти вдячності, прихильності та поваги, почуття та усвідомлення щирого кохання... Спогади про те, що робить нас тими хто ми є...
Кожним відео кадром або фотографією намагаємось зберегти ці незабутні миттєвості, так як через деякий час лише це, зможе відродити ті переживання та почуття, котрими ми тішились колись.

APhoto

Радо допоможемо Вам як в створенні родинного портрету, так і в зйомці ділового портрету для бізнес портфоліо!


Кожна фото та відео зйомка унікальна і потребує індивідуального підходу. Підготовка до зйомки та постобробка відзнятого матеріалу, так само невід'ємні частини зйомки, дуже важливі, як і безпосередньо сама зйомка. Це виклик, котрий радо приймаємо, з усвідомленням великої відповідальності та наданої Вами довіри. Під час підготовки та зйомці, вкладаємо в свою роботу все, що знаємо та навчилися за тривалий час та велику кількість зйомок. Для нас дуже важливим є порозуміння з Вами. Саме тому завжди раді допомогти при обранні образу, підборі локації, гардеробу та інших важливих деталей, щоб в результаті зробити фото та відео котрі стануть улюбленими для Вас.

Наші Клієнти

Loading...