Тетяна, Ярослав та Тимур

Ганна, Віталій та Аліса
1 Листопада, 2021
Ярослава та Максим
20 Жовтня, 2021
 
Для Тимурчика, це була перша в його житті фотосесія. І він, попри свій вередливий вік, усього чотири місяці, впорався не гірше батьків! Не вередував, посміхався та сприйняв нову для нього роль дуже впевнено.
Для такої зйомки, замало просто передивитись фотографії з немовлятами. Птрібно розуміти батьків, знати чого можливо чекати від маляти та заздалегідь до цього підготуватись. А коли ще і обмежений в часі, то реалізація задуманого - ще та задача.
Зйомка з немовлям в студії, потребує відповідної підготовки. Студія має бути заздалегідь прогріта та тепла.
Світло має бути або природнім, як сонячне світло з вікна наприклад, або постійним, тобто не блимаючим спалахом, що може нашкодити ще не сформованим повністю очам маляти. Декілька комплектів одягу, як для батьків, так і для маляти. І це не лише для отримання фото в різних образах, а щоб не фотографуватись у забеканому вбранні. Тому, варто мати декілька змінок.
Режим дитини є тим, що диктує умови для фотографування. Потрібно обрати той час, який буде одразу після сну маляти, щоб маля було в настрої гулятися та бути бадьорим на зйомці. Обов'язково, мати можливість нагодувати маля... і це, напевно, половина з того що потрібно тримати в голові до та під час зйомки.
А тому, я дуже радий що ми впорались. І фото які ви можете бачити, вдалось отримати завдяки причудовому настрою Тимурчика, чудовим та відповідальним його батькам та професійному ставленню персоналу студії ... ну і мені, бігаючому колами штативу та тицяючому на кнопку "зробити круті фото" на камері!
Loading...