Вагітність

Даша, Ігор та Мірослава. Ранок
29 Вересня, 2020
Сімона
21 Грудня, 2019
 
Хочу поділитись своєю радістю… та однієї із декількох подій в житті кожного, що цілковито змінюють нас.
Ті хвилювання та безліч питань, котрі з’являються коли дізнаєшся про те, що станеш татом… навіть зараз пишучи «татом» досі звикаю до такого статусу… неможливо порівняти не з чим до цього. І це до народження дитини, протягом вагітності. А вже тепер, коли маля народилось, коли кожного дня він змінюється, росте, вчиться чогось нового і нас навчає, думаєш лише про те як він аґукнув, хоче він їсти, або спати коли починає вередувати. Беручи його в руки, думати ні про що інше не можеш, окрім того, як він тобі посміхається і проникливо дивиться в очі.
Тепер до няшності. Усмішці маляти, його аґуканню та сміху, навіть в 3.15 ночі, з повним памперсом, після того як щойно змінив попередній, радієш наче він щойно не обслинив і не зриґнув на тебе, а сказав дякую! Да так щиро і з такими вихвалянням тебе як тата, що стелю починаєш чесати від гордощів.
Хочу сказати, що дотепер, це мій найкращий та найвимогливіший фітнес тренер. Так присідати, робити випади та качати руки жодний тренер не зможе змусити.
Навіть попри карантин, без фото вагітності лишитись просто не могли. І як їх зробити коли жодна студія не працює, а для фото вагітної дружини на вулиці ще прохолодно? Рішення - студія вдома. Done!!!
Створити студійні умови вдома не так легко як здається, це я не про виставити камеру чи спалах. Знайти "саме те" місце вдома для вдалого кадру, це ще той квест, як з'ясувалось. Проте, такі фото набагато дорожчі за студійні. Принаймні сил та часу затрачено на них набагато більше!
 
Loading...